Greitaeigiai vartai

1Greitaeigiai DynamicRoll Industry:
DynamicRoll Industry yra lankstūs ir savaime atsistatantys susukami vartai, idealiai tinkantys visiems pramonės sektoriams, kuriems reikalingas skirtingų darbo aplinkų atskyrimas. Vartai turi didelio atsidarymo greičio režimus, reguliuojamus dažnio keitikliais, kurie leidžia pagreitinti veiklą ir optimizuoti darbo laiką. Dažnio keitiklio dėka galima reguliuoti atsidarymo greitį ir sulėtinti uždarymo režimą, kad sumažinti susidūrimo riziką.
DynamicRoll yra greitaeigiai vartai, gaminami iš PVC audinio su viso perimetro cinkuoto arba nerūdijančio plieno konstrukcija, kuri puikiai laiko tentą. Vartų uždanga bėgeliais rieda lengvai, dėka gamintojo suprojektuoto specialaus profilio ir vyrių, ko pasekoje reikalinga minimali priežiūra. Uždanga susukama ant ritinio pritvirtinto prie viršutinės sijos. DynamicRoll vartų modelių komplektacijoje gali būti atsvaros arba elektra maitinamos baterijos (UPS), užtikrinančios pilną vartų atsidarymą dingus elektrai. Taip pat komplektacija galima su skaidriomis vartų dalimis, kuriant šviesesnę ir saugesnę darbo aplinką.
Aukštos kokybės PVC audinio uždanga, atspari apsaugos briauna tvirtinama vartų apačioje, foto jutikliai ir šviesos užuolaida užtikrina šio produkto saugumą ir ilgaamžiškumą, o speciali „Anti Crash“ sistema garantuoja pilną savaiminį atsistatymą.
2Greitaeigiai DynamicRoll Food Inox:
DynamicRoll Food Inox lankstūs ir savaime atsistatantys vartai yra kita mūsų DynamicRoll Industry vartų versija, specialiai sukurta maisto pramonei.
Tai lankstūs greitaeigiai vartai, pagaminti iš PVC ir skirti naudojimui patalpų viduje, be standžių elementų, su viso perimetro konstrukcija iš nerūdijančio plieno. Komponentų ir konstrukcijos dėka, vartus lengva išlaikyti švarius ir jie yra ypač atsparūs oksidacijai. Aukštos kokybės PVC audinio uždanga, atspari apsaugos briauna tvirtinama vartų apačioje, foto jutikliai ir šviesos užuolaida užtikrina šio produkto saugumą ir ilgaamžiškumą, o speciali „Anti Crash“ sistema garantuoja pilną savaiminį atsistatymą.
3Greitaeigiai DynamicRoll PE:
DynamicRoll PE lankstūs ir savaime atsistatantys vartai yra panašūs į DynamicRoll Standard, tačiau jų konstrukcija pagaminta iš polietileno. Šie vartai buvo specialiai sukurti, siekiant užtikrinti atitikimą aukštiems higienos reikalavimams.
Tai savaime atsistatantys greitaeigiai vartai su PVC audiniu, skirti naudojimui patalpų viduje, neturintys standžių elementų, lengvai valomi, greitai atsidarantys ir ypač saugūs dėl „Anti Crash“ sistemos.
4Greitaeigiai DynamicRoll Frigo 1:
DynamicRoll Frigo 1 - lankstūs ir savaime atsistatantys susukami vartai pritaikyti pramoninio šaldymo sektoriui.
Šie, šaldymo sektoriui skirti vartai palengvina judėjimą tarp skirtingų temperatūrų patalpų (šaldymo ir kambario temperatūros) ir užtikrina aukštą termoizoliacijos lygį. Tai lankstūs greitaeigiai vartai, pagaminti iš PVC audinio su izoliacijos sluoksniu ir gera šilumine varža, kad išvengti šilumos sklaidos. Taip pat jų „Anti Crash“ kontrolės sistema užtikrina maksimalų saugumą, o dažnio keitiklis leidžia reguliuoti atsidarymo bei sulėtinti uždarymo greitį, taip sumažinant susidūrimo riziką.
5Greitaeigiai DynamicRoll Frigo 2:
DynamicRoll Frigo 2 - šie lankstūs ir savaime atsistatantys susukami vartai yra dar viena mūsų DynamicRoll Industry vartų versija, specialiai sukurta pramoninio šaldymo sektoriui.
Šie vartai palengvina judėjimą tarp skirtingų temperatūrų patalpų (šaldymo ir kambario temperatūros) ir užtikrina aukštą termoizoliacijos lygį. Jie gali atlaikyti žemas temperatūras iki -25 laipsnių dėl jų dvigubos PVC uždangos ir pasirenkamo šildomo bėgelio, kuris neleidžia susiformuoti ledui ir užtikrina mažesnį šilumos nuostolį. Taip pat jų „Anti Crash“ kontrolės sistema užtikrina maksimalų saugumą, o dažnio keitiklis leidžia reguliuoti atsidarymo bei sulėtinti uždarymo greitį, kad sumažinti susidūrimo riziką.
6Greitaeigiai DynamicRoll Clean Rooms:
DynamicRoll Clean Rooms lankstūs ir savaime atsistatantys vartai, specialiai sukurti švariesiems kambariams.
Tai lankstūs greitaeigiai vartai iš PVC audinio, skirti naudojimui patalpų viduje, be standžių elementų, su viso perimetro konstrukcija pilnai pagaminta iš nerūdijančio plieno. Šie vartai buvo sukurti, kad išlaikyti švarią aplinką ir užtikrinti keliamus higienos reikalavimus švariesiems kambariams, kur oras turi būti iki 20000 kartų švaresnis už tą, kuriuo įprastai kvėpuojame. Kokia yra DynamicRoll Clean Rooms mechaninė sistema? Clean Rooms lankstūs ir savaime atsistatantys vartai montuojami išskirtinai į šoninių stovų ir viršutinės sijos rėmą. Vartai užtikrina atsparumą ir sumažintą oro laidumą, kadangi pavaros variklis ir mechaniniai komponentai yra izoliuoti viršutinės sijos ir šoninių stovų viduje.
7Greitaeigiai DynamicRoll Push & Pull:
DynamicRoll Push & Pull lankstūs ir savaime atsistatantys susukami vartai puikiai tinka visiems pramonės sektoriams, kur reikalingas skirtingų darbo aplinkų atskyrimas.
Vartai turi didelio atsidarymo greičio režimus, reguliuojamus dažnio keitikliais, kurie leidžia pagreitinti veiklą ir optimizuoti darbo laiką. Dažnio keitiklio dėka galima reguliuoti atsidarymo greitį ir sulėtinti uždarymo režimą, norint sumažinti susidūrimo riziką. DynamicRoll Push & Pull yra greitaeigiai vartai gaminami iš PVC audinio, su viso perimetro cinkuoto arba nerūdijančio plieno konstrukcija, kuri puikiai laiko panelę. Vartų panelė lengvai rieda bėgeliais specialaus profilio ir vyrių dėka, ko pasekoje reikalinga nedidelė priežiūra. Panelė susukama ant ritinio pritvirtinto prie viršutinės sijos. DynamicRoll Push & Pull vartų modelių komplektacijoje gali būti atsvaros arba elektra maitinamos baterijos (UPS), užtikrinančios pilną vartų atsidarymą dingus elektrai. Taip pat komplektacija galima su skaidriomis vartų dalimis, norint sukurti šviesesnę ir saugesnę darbo aplinką. Aukštos kokybės PVC audinio uždanga, atspari apsaugos briauna tvirtinama vartų apačioje, foto jutikliai ir šviesos užuolaida užtikrina šio produkto saugumą ir ilgaamžiškumą, o speciali „Anti Crash“ sistema garantuoja pilną savaiminį atsistatymą.
8Greitaeigiai Fold up pack doors – Industry:
Fold up pack greitaeigiai susukami vartai - tai techninė inovacija, sukurta vietoj senųjų, sunkiųjų vartų didelėms erdvėms, kurie yra pasenę ir nebetenkina šiuolaikinės pramonės poreikių.
Fold up pack yra saugūs greitaeigiai vartai, galintys atlaikyti stiprų vėją ir idealiai tinkantys norint uždaryti didžiules ir sudėtingas erdves. Jie turi rėmą, gaminamą iš metalinių skersinių dengtų PVC, kad atlaikytų net labai stiprų vėją (iki 150 km/val.). Atspari ir minkšta apsaugos briauna, tvirtinama vartų apatiniame krašte, foto jutikliai ir šviesos užuolaida užtikrina vartų lankstumą, kas idealiai pasitarnauja norint uždaryti dideles erdves. Visi mūsų vartai yra pritaikomi pagal individualius poreikius. Fold up pack greitaeigiai vartai yra valdomi trifaziu 380 V valdymo pultu. Jie yra suprojektuoti intensyviam ir nuolatiniam naudojimui pramoninėje aplinkoje.
9Greitaeigiai Spiral ISO 40:
Spiral ISO 40 Vartai yra skirti visų tipų pramoninėms aplinkoms, užtikrinant geriausius sprendimus saugumo, paprastumo, triukšmo sumažinimo, greito atsidarymo, izoliacijos, ilgaamžiškumo ir konstrukcijos požiūriu.
Aukštos kokybės medžiagų ir pažangios technologijos dėka šie vartai idealiai tinka tiek vidiniam, tiek išoriniam naudojimui. Jų patentuota spiralinio susukimo sistema, kurios segmentai pagaminti iš aliuminio su didelio tankio polietileno užpildu arba plieno su dvigubomis sienelėmis, užtikrina aukštą garso ir termoizoliaciją su galimybe integruoti polikarbonato langus. Funkcionalaus dizaino dėka šis produktas yra labai lengvai sumontuojamas ir reikalauja minimalios priežiūros. Kitas didelis privalumas tas, jog skirtingai nuo įprastų segmentinių vartų, šiems vartams nereikalingas tvirtinimas į lubas.
10Greitaeigiai Spiral ISO 80:
Spiral ISO 80 Vartai yra skirti visų tipų pramoninėms aplinkoms, o ypač tiems sektoriams, kur reikalinga didelių minusinės temperatūros patalpų izoliacija, kadangi šie vartai yra technologiškai pažangesnė Spiral ISO 40 vartų versija.
Kadangi Spiral ISO 80 vartai turi visas Spiral ISO 40 modelių charakteristikas, jie užtikrina dar geresnę izoliaciją jų segmentų storumo ir formos dėka bei didžiausią atsidarymo greitį iš visų kategorijų. Savo ypatingų savybių dėka jie gali atlaikyti iki -30°C temperatūrą. Dar daugiau, lygiai taip kaip ir visi Spiral vartai, jie yra geriausias sprendimas saugumo, paprastumo, triukšmo sumažinimo, konstrukcijos ir ilgaamžiškumo požiūriu (šis modelis buvo testuojamas, kad atlaikytų vieną milijoną darbo ciklų). Šie vartai turi patentuotą spiralinio susukimo sistemą, o horizontalūs bėgeliai yra pagaminti iš didelio tankio polietileno su integruota valdymo sistema. Kitas didelis privalumas tas, jog skirtingai nuo įprastų segmentinių vartų, šiems vartams nereikalingas tvirtinimas į lubas.
11Greitaeigiai Spiral Air Flow:
Spiral Air Flow Vartai komplektuojami su specialiai perforuotais cinkuoto plieno segmentais, kurie užtikrina oro srautą tarp skirtingų aplinkų su oro pralaidumu iki 25% ir palengvina garsinę bei vaizdinę komunikaciją, taip pat turi iki 2 m/s siekiantį atsidarymo greitį.
Šis produktas idealiai tinka paprastiems ir daugiaaukščiams automobilių garažams ir bendro naudojimo patalpoms, kur reikalingas efektyvus vėdinimas. Dar daugiau, kaip ir visi Spiral vartai, jie užtikrina didžiausią saugumą, veikimo paprastumą, triukšmo sumažinimą ir ilgaamžiškumą. Šie vartai turi patentuotą spiralinio susukimo sistemą ir horizontalius bėgelius, pagamintus iš didelio tankio polietileno su integruota valdymo sistema. Paprasto ir funkcionalaus dizaino dėka, šis produktas yra labai lengvai montuojamas ir reikalauja minimalios priežiūros.


Dėl detalesnės informacijos susisiekite tel. +370 616 51355