Neperšaunamos ir/arba įsilaužimams atsparios durys ir langai - tai pagal individualų užsakymą ir konkrečius išmatavimus gaminami metalo gaminiai, kuriuose armuotas stiklinimas integruojamas su subtilaus ir elegantiško dizaino plieno profiliais.
1ATITIKIMAS
Kiekvienam gaminiui atliekami bandymai garantuoja mūsų klientams siūlomo sprendimo aukštą eksploatacinių savybių lygį. Aukšto saugumo profilinių konstrukcijų asortimentas užtikrina tokias savybes, kaip atsparumas įsilaužimui, atsparumas šūviams, atsparumas ugniai ir atitinka ES standartus.
2KOKYBĖ
Gamybai keliami kokybės reikalavimai gerokai viršija teisės aktais nustatytus kriterijus. Darant gaminio bandymus, ataskaitoje užfiksuojamas ne tik rezultatas, bet ir išbandomi visi gaminio komponentai, net ir stiklinimas.
3DIZAINAS IR SERTIFIKATAI
„Metal Quartz“ profilinės konstrukcijos yra puikaus dizaino ir sertifikuotos. Sertifikuojami visi stiklai + profiliai + jungtys. Konstrukcijos yra išbandomos laboratorijose aukščiausiame eksploatacinių savybių lygmenyje, kartu išsaugant tikslius plieninius profilius, kurie pasižymi santūriu ir elegantišku dizainu.
4APDAILA IR PRITAIKYMAS PAGAL INDIVIDUALIUS POREIKIUS
Visos durys, rėmai ar kabinos gaminami pagal užsakymą. Gaminius galima rinktis su stiklinimu arba be jo, plieninius arba nerūdijančio plieno (priklauso nuo parametrų), arba dažytus pagal RAL spalvų paletę.

Mūsų siūlomas produktas – „Metal Quartz“ neperšaunamos ir/arba įsilaužimams atsparios durys ir langai gaminami naudojant armuotus Foster profilius. Rėmai pagal Europos standartus išbandomi akredituotose laboratorijose. Galima rinktis ir iš daugybės stiklinimo tipų, taip pat įvairius pertvarų variantus, priklausomai nuo pageidaujamų estetinių savybių ir biudžeto galimybių.

Lauzimosi savybes
Prasaunamumo savybes
Apsauga nuo šūvių
Be apsaugos FB4 AK47 FB5 FB6 FB7
Apsauga nuo įsilaužimo
Be apsaugos      
RC3          
RC4  
MBE3      
RC5      
Pagrindinės rėmų eksploatacinės savybės:
  • Šiluminė izoliacija
  • Sandarumas (Oro nepralaidumas)
  • Vandens nepralaidumas
  • Atsparumas vėjui

Matmenys (visada gaminama pagal užsakymą)

Stiklo ir rėmo matmenys yra gaminami pagal kliento poreikius. Taip pat galima keisti ir derinti kelis „Metal Quartz“ rėmus ir taip padalyti patalpą į dvi dalis arba suskirstyti ją pagal konkrečius kliento poreikius.

Neperšaunami rėmai

Šiuo metu yra du Europos balistikos etaloniniai standartai, kurie apima atsparumo šūviui bandymus ir klasifikavimą:

• statybiniam stiklui (apsauginis stiklas)
EN 1063;

• langams, durims, langinėms ir žaliuzėms
EN 1522-1523.

KLASĖS IR VERTĖS

APSAUGA NUO ŠŪVIŲ EN 1522-1523 ir EN 1063

Įsilaužimams atsparūs rėmai

Geriausias būdas sumažinti įsilaužimo riziką – maksimaliai užtikrinti saugumą. Kas rodo, kad pasiektas numatytas apsaugos lygis?

Tai atsparumo įsilaužimui testas, kurį reglamentuoja Europos standartai, ir viso gaminio, kuris buvo išbandytas, patikrintas ir patvirtintas kaip visuma, sertifikavimas.

Nusikaltimų tipologija

Grėsmės nustatymas Smulkūs nusikaltimai Profesionalūs nusikaltimai Sunkūs nusikaltimai
Užpuolikas Atsitiktinis nusikaltėlis Oportunistas Patyręs nusikaltėlis, Gerai pasirengęs nusikaltėlis Terorizmas, Organizuotas nusikalstamumas
Psichologinis apibūdinimas Neprofesionalūs užpuolikai: dirba atsitiktinai ir nesiimdami didelės rizikos; paprastai labai lengvai atsisako užpuolimo, kai susiduria su atgrasymo priemonėmis Patyrę užpuolikai: geri technikai ir gerai organizuoti, jie nusistato tikslius užpuolimo taikinius; gali dirbti komandomis ir pasirengti savo veiksmams Specialiai apmokyti, treniruoti užpuolikai: apmokyti pulti ir ryžtingi, jie dirba komandomis ir nepasiduoda baimei; paprastai naudojasi išorės ir vidaus bendrininkavimu
Prioritetiniai objektai Namai, butai ir vilos su vertingais daiktais arba be jų, nedidelės parduotuvės ir pan. Įmonės, sandėliai, juvelyrinės parduotuvės, parduotuvės su vertingais daiktais, bankai ir pan. Strateginiai valstybiniai ir kariniai pastatai, didelės rizikos įmonės, bankai ir kt.
Veiksmų metodas ir priemonės Fizinė jėga ir lengvi įrankiai Rankiniai prasiskverbimo įrankiai ir maži elektriniai įrankiai Labai dideli ištekliai (žmogiškieji, finansiniai, techniniai ir įrangos)
Atitikimas standartų EN 1627-1630 lygiui RC1 / RC2 / RC3 RC3 / RC4 / RC5 RC5 / RC6

Bandymo aplinkybės

Europos sąjungos standartai, kuriais remiamasi vertinant įsilaužimui atsparių profilinių konstrukcijų charakteristikas yra EN 1627-1630 standartų rinkinys.

Šiuose standartuose pateikiama klasifikavimo sistema, kurią sudaro šešios kategorijos (nuo 1 iki 6 atsparumo įsilaužimui didėjimo tvarka), aprašomi naudojami bandymų ir vertinimo metodai (atsparumo statiniam ir dinaminiam slėgiui, taip pat bandymams įsilaužti rankiniu būdu). Standarte EN 1627 aprašomos bandymo sąlygos ir atsparumo klasės.

Bandymai atliekami trimis etapais:

  • ATSPARUMAS STATINIAM SLĖGIUI (EN 1628)
  • ATSPARUMAS DINAMINIAM SLĖGIUI (EN 1629)
  • ATSPARUMAS BANDYMUI ĮSILAUŽTI RANKINIU BŪDU (EN1630)

STANDARTAS EN 356 klasifikuoja stiklus pagal jų atsparumą vandalizmui (P1A-P5A klasės) ir įsilaužimui (P6B-P8B klasės).

STIKLŲ KLASIFIKACIJA PAGAL ATSPARUMĄ VANDALIZMUI

Klasė Kritimo aukštis (m) Energija (džauliais) Smūgių skaičius
P1A 1,5 60 3 į trikampį
P2A 3 120 3 į trikampį
P3A 6 240 3 į trikampį
P4A 9 360 3 į trikampį
P5A 9 360 9 (3X3 į trikampį)
Atliekant atsparumo vandalizmui bandymus, stiklai bandomi daug kartų metant 4,1 kg sveriantį plieninį rutulį. Kuo iš aukščiau krenta rutulys, tuo aukštesnė atsparumo klasė.

STIKLŲ KLASIFIKACIJA PAGAL APSAUGĄ NUO ĮSILAUŽIMO

Klasė Smūgių plaktuku skaičius Smūgių kirviu skaičius Min. smūgių skaičius
P6B 12 19 31
P7B 12 39 51
P8B 12 59 71
Atliekant atsparumo įsilaužimui bandymus, stiklai pirmiausia daužomi plaktuku, o po to kirviu; smūgių skaičius priklauso nuo siekiamos klasifikacijos.

KLASĖS IR VERTĖS

ATSPARUMAS ĮSILAUŽIMUI EN 1627-1630 ir EN 356

Dėl detalesnės informacijos susisiekite tel. +370 616 51355