Ilgaamžiai, minimalios priežiūros reikalaujantys ir lengvai eksploatuojami vartai

Pramoniniai sulankstomi segmentiniai vartai FINDOOR idealiai tinka naujai statomuose ar rekonstruojamuose objektuose, kur technologiškai sudėtinga instaliuoti kito tipo vartus arba norima išvengti vertikalaus pakėlimo. Šie vartai išliks funkcionalūs ir nekels rūpesčių dešimtis metų! Dėl savo unikalios kreipiančiųjų konstrukcijos vartai plačiai naudojami žemės ūkio, komerciniuose ar pramonės objektuose, kuriuose vartai susiduria su ekstremaliomis lauko ar išskirtinėmis vidaus sąlygomis.

FINDOOR vartai atlaiko intensyvų kasdieninį naudojimą ir nereikalauja nuolatinės priežiūros. Vartų vidus užpildytas termoizoliacine medžiaga, kuri nesugeria drėgmės, o išorė padengta dažytu cinkuotu plienu. Atidarant arba uždarant vartus, keliantieji plieniniai vyriai kilsteli vartus nuo grindų, nepažeidžiant vartų apačioje esančios sandarinimo juostos. Vartai lengvai varstomi ir be elektrinės pavaros. Iš EPDM gumos pagaminta sandarinimo juosta gerai laikosi ir išlieka minkšta bei lanksti net esant itin dideliam šalčiui. Sulankstomus vartus galite įsigyti su atidarymo mechanizmais, taip pat su terminio stiklo langais arba visiškai įstiklintus. FINDOOR yra puikus sprendimas žemės ūkio paskirties pastatams, gaisrinėms, parduotuvėms, automobilių plovykloms ir dar daugeliu kitų atvejų!

FINDOOR sulankstomų segmentinių vartų ypatybės

Šie sulankstomi, į šoną atsidarantys vartai buvo sukurti taip, kad atitiktų būtinus naudojimo reikalavimus, atlaikytų permainingas oro sąlygas bei patikimai veiktų visą naudojimo laikotarpį.

Paprastas naudojimas

Veikia bet kokiomis oro sąlygomis

Net didžiausius vartus gali valdyti vienas žmogus

Efektyvus energijos vartojimas

Nepralaidus sandarinimas leidžia patekti tik minimaliam lauko oro ir poreikiui esant šviesos kiekiui

Geresnės termoizoliacinės savybės

Patvarumas

Minimalus aptarnavimas, vartai tarnauja dešimtmečius

Cinkuotas plienas ir EPDM gumos sandarikliai

Saugumas

Saugu naudoti

Nėra rizikos susižaloti prispaudžiant pirštus

Kada renkamės FINDOOR vartus:

Technologinė būtinybė. Nėra arba ribota galimybė instaliuoti vartus su pakėlimo/varstymo mechanizmais. FINDOOR vartai atsidaro horizontaliai ir pasislenka į erdvę už vartų staktos, taip užimdami vietą tik greta vartų angos, bet ne joje. Tai reiškia, kad atidarius vartus, visa paruošta anga yra laisva.

Angos dydis. Galima suprojektuoti ir pagal užsakymą pagaminti net iki 16 m pločio ir 10 m aukščio FINDOOR vartus. Šie vartai gali būti pritaikyti beveik bet kokio dydžio angai ir sumontuoti ant betoninių, plieninių ar medinių konstrukcijų.

Lengva valdyti net ir rankomis. Net ir didelius FINDOOR vartus lengva valdyti rankomis. Jie tokie lengvi, jog 5 m x 5 m dydžio vartus rankomis gali atidaryti ir uždaryti 10 metų amžiaus vaikas. Vyriai pakelia apatinio krašto sandarinimo juostą nuo grindų, todėl jų valdymas yra toks nesudėtingas. Patys vartai sveria visai nedaug, nes yra savaime laikančios konstrukcijos.

Mažai priežiūros. FINDOOR sulankstomųjų vartų beveik nereikia prižiūrėti, nes vartų atidarymo mechanizmuose iki minimumo sumažintas judančių dalių skaičius. Pagal techninės priežiūros rekomendacijas patartina tepti vyrius, tačiau daugiau jokios kitos techninės priežiūros nereikia.

Kadangi vartai neatsidaro vertikaliai ir nėra kritimo rizikos, net ir elektra valdomiems FINDOOR vartams nereikia atlikti saugos patikrų.

Ilgaamžiškumas. Dėl itin lengvos konstrukcijos ir minimalios priežiūros reikalaujančių judančių detalių šie vartai Jums tarnaus dešimtmečius. Lankstomos ar įprastai varstomos durys nesugeria drėgmės, nerūdija ir neužstringa.

Geresnė U vertė visą eksploatavimo laikotarpį. Sulankstomuose vartuose yra mažiau siūlių, kurias reikia sandarinti. FINDOOR apsauginės juostos taip pat pasižymi ypatinga konstrukcija, kuri maksimaliai apsaugo nuo šilumos praradimo/patekimo.

Taupomas laikas montažui. Dėl sulankstomų vartų konstrukcinio paprastumo vienų vartų montavimas užtrunka apie 1,5 valandos, todėl taupomi montavimo kaštai. Kuo greičiau sumontuojami vartai – tuo greičiau galite pradėti jais naudotis.

Individualus sulankstomų segmentinių vartų pritaikymas

FINDOOR vartai gali būti pritaikyti pagal Jūsų individualius poreikius.

  • Vartai gali būti pritaikyti ir pagaminti pagal užsakymą net iki 16 m pločio ir 10 m aukščio.
  • FINDOOR vartus galima montuoti esant ribotam patalpos aukščiui. Kai kuriais atvejais reikia tik 10 cm virš vartų angos.
  • Galima montuoti ant betoninių, plieninių ir medinių konstrukcijų.
  • FINDOOR duris galima įstatyti tiesiai į pramoninius vartus, kas palengvina patekimą į patalpą arba iš jos.
  • Į vidų ir į išorę varstomi vartai suteikia daugiau lankstumo ir neužima papildomos vietos.
  • Sumontavimas vos per 1,5 val.

Segmentai: 2,3,4,5,6,7,8.

  • Elektriniai valdikliai gali būti naudojami su 2, 3 ir 4 segmentų vartais.
  • 5, 6, 7 ir 8 segmentų vartams reikalingi grandininiai valdikliai.
Spalvos
Idealiai tinka

Žemės ūkio pastatams | Pieno fermoms | Tvartams | Parduotuvėms | Lėktuvų angarams | Sandėliams | Automobilių parduotuvėms ir servisams | Gaisrinėms | Perkrovimo platformoms | Gamybos cechams | Avarinių tarnybų pastatams | Komerciniams pastatams | Pramoniniams pastatams | Daugeliui kitų!

ŽEMĖS ŪKIO PASTATAMS

KOMERCINIAMS PASTATAMS

PRAMONĖS PASTATAMS

SPECIALIOS PASKIRTIES PASTATAMS

Dėl detalesnės informacijos susisiekite
tel. +370 616 51355