Tinkamiausias sprendimas visiems pramonės sektoriams.
Pramoniniai segmentiniai vartai pasižymi akivaizdžiomis energijos taupymo galimybėmis. Šilumos izoliacija yra viena svarbiausių šiuolaikinių pramoninių pastatų charakteristikų. Energijos taupymas tampa vis aktualesniu ir svarbesniu projektuojant įvairių paskirčių pastatus. Apjungus pramoninių vartų energijos taupymo savybes su efektyviu vietos taupymu dėl vertikalios pakilimo sistemos, gauname patrauklų ir ekonomišką variantą, taupantį laiką, vietą ir energiją. Pažymėtina, jog vartų vietos taupymo privalumai labiausiai atsiskleidžia patalpose su stikliniais fasadais, stogais ar stoglangiais.

Mūsų siūlomas produktas - Novoferm segmentiniai vartai, kurie yra gaminami ir komplektuojami naudojantis naujausiomis technologijomis. Aukštas šilumos sulaikymo koeficientas, mikro-profiliuoto plieno lakštų panelės, turinčios puikias akustines ir termines izoliacijos savybes, puiki apsauga nuo vandens. Visa tai ir puikus vartų sistemos išbaigimas, pasižymintis sutvirtintais vartų profiliais bei anoduotais iš išorės nematomais aliuminio sub-profiliais, garantuoja visapusišką produktą, subalansuotą kainos, kokybės ir pritaikymo atžvilgiu.
Galimi segmentinių vartų storiai: 40 mm, 60 mm, 80mm.Segmentiniai vartai Thermo


Termo 40 mm – Standartinis segmentinių vartų variantas
Tai populiariausi Novoferm segmentiniai vartai, kurie išsiskiria moderniu dizainu ir puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Dėl ypač plataus dizaino pasirinkimo vartai gali būti konfigūruojami taip, kad atitiktų kiekvieno kliento asmeninius poreikius. Įvairių aukščių ir pločių vartai, platus integruojamų langų pasirinkimas, 10 standartinių spalvų – tik maža dalis įvairovės, kurią savo klientams siūlo Novoferm.Privalumai
Panelių storis: 40 mm
Šilumos perdavimo koeficientas: λ=0.025 W/mK
Šiluminė varža: U=0.52 W/m²K
PU putos tankis: 40 kg/m³
Thermo panelės gali būti sujungiamos su NovoLux sekcijomis
Standartinis mikro-profilio raštas 10 pasirenkamų spalvų
Turi 6 skirtingus langų tipų pasirinkimus

Termo 60 mm – Papildomai šilumos izoliacijai skirti vartai
Segmentiniai vartai, pasižymintys papildomomis izoliavimo ir sandarinimo savybėmis. Tai suteikia galimybę šiuos vartus naudoti patalpose, kuriose svarbu palaikyti skirtingas patalpų temperatūras. Norite išlaikyti stabilią temperatūrą gamybos patalpose arba sandėliuose? Novoferm Thermo 60 mm segmentiniai vartai yra būtent tai, ko Jūs ieškote. Šios mikro-profiliuotos plieno lakštais dengtos panelės turi ne tik puikias akustines ir termines izoliacines savybes, bet ir aukštą atsparumą vandeniui.

Privalumai
Panelių storis: 60 mm
Šilumos perdavimo koeficientas: λ=0.025 W/mK
Šiluminė varža: U=0.35 W/m²K
PU putos tankis: 40 kg/m³
Thermo panelės gali būti sujungiamos su NovoLux sekcijomis
Standartinis mikro-profilio raštas 10 pasirenkamų spalvų
Turi 2 skirtingus langų tipų pasirinkimus

Termo 80 mm – Šilčiausi segmentiniai vartai
Segmentiniai vartai, pasižymintys ypatingai efektyviomis izoliavimo bei sandarinimo savybėmis. Tai suteikia puikias galimybes šiuos vartus naudoti pastatuose, kuriuose svarbu izoliuoti patalpas ir reikalinga palaikyti pastovias temperatūras. Dėl ypač puikios šiluminės izoliacijos šie vartai idealiai tinka šaldymo sandėliams, prekių paskirstymo centrams, šaldymo patalpoms. Dėl 80 mm storio poliuretano putų užpildo pasiekiama net 0,25 W/ kv. m K šiluminė vertė (U). Dėl nuolatos griežtėjančių pastatų izoliacinių reikalavimų šie Novoferm Termo 80 mm segmentiniai vartai yra puikus pasirinkimas.

Aliuminiai vartai Novolux

Aliuminiai sekcijiniai vartai Novolux yra puikus pasirinkimas patalpose, kuriose reikalinga šviesa ir geras matomumas. Aliuminiai vartai pasižymi ne tik stilingu dizainu, bet ir puikiomis izoliacinėmis savybėmis bei lengvu montavimu. Šie vartai gali būti su 40 mm ir 60 mm storio panelėmis, kelių tipų langais, turi 10 standartinių spalvų pasirinkimą. Dvigubi Plexiglas akriliniai langai ir EPDM guma tarp sekcijų suteikia šiems vartams puikią izoliaciją nuo vandens ir vėjo.

Privalumai
Puiki izoliacija su trigubu langų sluoksniu
Tobulas pasirinkimas, kuomet reikalinga šviesa, geras matomumas, pastovi patalpos temperatūra
Galimi storiai: 40 mm ir 60 mm
Standartiniai vartai turi trigubą langų sluoksnį
Puikios terminės ir akustinės savybės, vartų sistema neleidžia kauptis kondensatui
Novolux sekcijos gali būti jungiamos su Thermo panelėmis
Didelis akrilinių langų pasirinkimas su galimybe keisti spalvas, tekstūras


Novolux 40 mm aliuminiai vartai
Aliuminiai sekcijiniai vartai Novolux 40 mm gali būti montuojami ir derinami iš didžiulio įvairių akrilinių langų pasirinkimo. Izoliavimo klasė, spalva ar tekstūra, tai tik keli pasirinkimai derinant Jūsų norimus vartus prie esamo ar būsimo dizaino. Pasirinkite tarp spalvoto stiklo arba daugiasluoksnių plokščių, keiskite sekcijų išdėstymus arba junkite su Thermo panelėmis, kad pasiektumėte geriausią norimą rezultatą. Aliuminio vartai Novolux 40 Jums gali pasiūlyti platų dizaino detalių pasirinkimą ir pritaikymo galimybes, ypač ten, kur reikalinga šviesa ir stilinga išvaizda.

Novolux 60 mm aliuminiai vartai
Aliuminiai sekcijiniai vartai Novolux 60 mm yra modernūs ir inovatyvūs. Jie atrodo stilingai, funkcionuoja patikimai ir yra lengvai sumontuojami. Vartai su 60 mm panelėmis standartiškai montuojami su trigubu akrilo langų sluoksniu. Tai garantuoja išskirtines termines ir akustines eksploatacines savybes, tuo pačiu sulaikant kondensaciją dėl vartų pažeidimo. Šie vartai idealūs patalpose, kuriose reikalingas geras apšvietimas ir matomumas, palaikant stabilią patalpos temperatūrą. Novolux 60 mm aliuminiai vartai yra pusantro karto storesni nei Novolux 40 mm ir yra gaminami iš dviejų aliuminio profilių, termiškai atskirtų naudojant specialius izoliavimo profilius. Dėl šios technologijos vartai net turėdami langus pasižymi labai maža šilumine varža.

Dėl detalesnės informacijos susisiekite tel. +370 616 51355