Geriausias sprendimas, leidžiantis išnaudoti pastato grindų plotą bei erdvę lubose.
Susukami pramoniniai vartai turi būti patikimi, tvirti ir saugūs. Vartų gamyboje yra daug įvairių sprendimų, leidžiančių pasirinkti vartus, geriausiai tinkančius pastato tipui, konkrečiam pritaikymui bei sąlygoms, kur vartai bus naudojami. Pagrindinis susukamų vartų privalumas yra jų konstrukcija. Vartų PVC audinys yra susukamas ant veleno, esančio virš angos. Dėl to erdvė prie lubų lieka laisva. Apšiltinti vartai yra būtini patalpoms, kur labai svarbu palaikyti temperatūrą. Jie gaminami iš profilių pripildytų poliuretano putų ir yra užsandarinti per visą perimetrą. Neizoliuotos sienelės gaminamos iš vienasienių plieno arba aliuminio profilių. Tai yra ekonominis sprendimas, idealiai tinkantis pramoninių pastatų patalpoms ir pastatams, kur terminė izoliacija nėra būtina.

Pramoniniai vartai gali būti įvairiai pritaikomi. Jie gaminami tiksliai pagal nurodytus parametrus, naudojant sprendimus, kurie leidžia vartus pritaikyti pagal skirtingą paskirtį ir eksploatavimo sąlygas. Šių vartų segmentai gali būti įvairiai perforuoti.


Susukamos grotos atlieka skirtingas funkcijas tuo pačiu metu. Jų yra daug įvairių versijų, priklausomai nuo oro laidumo, apsaugos nuo įsilaužimo klasės, pavaros tipo bei pasirenkamo dizaino ir spalvos. Panašiai kaip ir susukamų vartų, pagrindinis grotų privalumas yra jų konstrukcija, leidžianti išnaudoti pastato grindų plotą abiejose pusėse ir erdvę lubose. Grotos gali būti gaminamos iš plieno arba aliuminio. Plieninės grotos yra sunkus ir patvarus mechanizmas. Jos idealiai tinka norint apsaugoti įvažiavimus į automobilių garažus, sandėlius ir pan. Aliuminio grotos yra lengvos konstrukcijos, geriausiai tinkančios parduotuvių ir restoranų vitrinų apsaugai.

Susukamų grotų dizainas ir konstrukcija priklauso nuo vietos, kur jie yra montuojami bei nuo jų atliekamų funkcijų. Grotos su stačiakampiais arba banguotais profiliais tinka patalpoms, kurios turi būti kartu ir apsaugotos, ir atviros.
Aliuminio grotos su stačiakampėmis ertmėmis idealiai tinka moderniam interjerui, kur reikalinga didelė ventiliacija. Grotos pagamintos iš plieno ir aliuminio perforuotų profilių sukuria optinį erdvės pojūtį ir turi oro pralaidumo lygį iki 28%. Grotos gali būti dažomos bet kuria iš 200 RAL spalvų.

Susukamos grotos ir vartai pasirinktinai gaminami pagal vieną iš apsaugos nuo įsilaužimo klasių: WK2 ir WK3 (EN 1627:2011). Užraktas su skląsčiu užtikrina apsaugą nuo įsilaužimo. Jis montuojamas apatiniame rėmo strype. Užraktas apsaugo nuo užsklęstų vartų atidarymo iš išorės. Įėjimas į patalpas, kurioms reikalinga speciali apsauga, papildomai saugomas dėka kortelių skaitytuvo arba apsaugos kodo klaviatūros. Susukami vartai taip pat turi atitikti saugumo kriterijus pakėlimo metu. Apsauga nuo objektų patekimo į veleną fiksuoja objektus esančius ant užuolaidos pakėlimo metu ir sustabdo grotas.

Dėl detalesnės informacijos susisiekite tel. +370 616 51355